CACIB Bled II, 2020
Odlično I, CAC, R CACIB
6. september 2020
Razred šampionov
Barbka Novak - SI
CACIB Padova 2020
Odlično I, CAC, CACIB, BOS
12. januar 2020
Vmesni razred
Maja Korošec - SI
ENCI WINNER Verona 2019, Specialna razstava
Odlično II
14. december 2019
Odprti razred
Alberto Vergara – IT
ENCI WINNER Verona 2019
Odlično II, R CAC
13. december 2019
Odprti razred
Pietro Paolo Condo’ - IT
ENCI WINNER Verona 2019
Odlično III
12. december 2019
Odprti razred
Ilaria Biondi de Ciabatti - PE
CACIB Zagreb II, 2019
Odlično I, CAC, R CACIB
24. november 2019
Vmesni razred
Zlatko Kraljić - HR
Specialna razstava za pritlikave pasme Zagreb - Klub patuljastih pasmina, Zagreb
Odlično I
23. november 2019
Vmesni razred
Hans Almgren - S
CACIB Zagreb I, 2019
Odlično I, CAC, R CACIB
23. november 2019
Vmesni razred
Natalia Drevossekova - KAZ
Specialna razstava bišonov in sorodnih pasem 2019 – Bichon Club Zagreb
Odlično I, CAC
22. november 2019
Vmesni razred
Alberto Vergara – IT
CACIB Vrtojba 2019
Odlično III
10. november 2019
Razred šampionov
Toshinori Omura - JP
CACIB Derby Winner Show III, 2019
Odlično I, CAC, CACIB
20. oktober 2019
Vmesni razred
Maja Korošec – SI
CACIB Derby Winner Show II, 2019
Odlično I, CAC, R CACIB
19. oktober 2019
Vmesni razred
Dušan Paunović – RS
CACIB Derby Winner Show I, 2019
Odlično I, CAC
18. oktober 2019
Vmesni razred
Antoaneta Penkova - BG
CACIB Lipica 2 2019
Odlično I
6. oktober 2019
Vmesni razred
Kitty Syong - DK
CACIB Lipica 1 2019
Odlično I, CAC, Najboljša samica, BOB, BOG2
5. oktober 2019
Vmesni razred
Andy Gong - CN
CAC Opatija 2019
Odlično I, CAC, BOB
29. september 2019
Vmesni razred
Biljana Nikolić -HR
CAC Crikvenica
Odlično I, CAC, BOB, BOG2
28. september 2019
Vmesni razred
Ivana Bakal -HR
CAC Velika Gorica - VG TROPHY 2019
Odlično I, Junior Winner, Mladi prvak pasme, najboljša samica, Prvak pasme
01. september 2019
Mladi
Ivana Bakal -HR
CAC Trbovlje 2019
Odlično I, CAC, najboljša samica, Prvak nasprotnega spola
25. avgust 2019
Vmesni
Gunter Ehrenreich - AT
Specialna razstava za pritlikave pasme in kodre Rogla
Odlično I, Prvak razreda mladih, Mladi prvak pasme, najboljša samica, Prvak nasprotnega spola
29. junij 2019
Mladi
Aleksandar Petrović – RS
CACIB Bled 2 2019
Odlično I, Prvak razreda mladih, Mladi prvak pasme
23. junij 2019
Mladi
William Blount – IE
CACIB Bled 1 2019
Odlično I, Prvak razreda mladih
22. junij 2019
Mladi
Suzana Verstovšek – HR
EUROPEAN DOG SHOW 2019
Odlično II
15. junij 2019
Mladi
Sean Delmar – IE
CACIB Umag
Odlično I, Prvak razreda mladih, Mladi prvak pasme
Prvak nasprotnega spola
06. junij 2019
Mladi
Hans Erhard Grüttner – DE
CAC Hrušica 2019
Odlično I, Prvak razreda mladih, Mladi prvak pasme najboljša samica, Prvak nasprotnega spola
26. maj 2019
Mladi
Grehard Pollinger Sorre – AT
CACIB Varaždin
Odlično I, Prvak razreda mladih, Mladi prvak pasme
Prvak nasprotnega spola
18. maj 2019
Mladi
Judit Beke – H
CACIB Pohorje 2019
Odlično I, Prvak razreda mladih, Mladi prvak pasme
najboljša samica, Prvak nasprotnega spola
21. april 2019
Mladi
Robert Lamont – IE
Specialna razstava za pritlikave pasme in kodre, MB
Odlično II
20. april 2019
Mladi
Juha Kares – FI
CACIB Maribor 2019
Odlično I, Prvak razreda mladih, Mladi prvak pasme najboljša samica, Prvak pasme
20. april 2019
Mladi
Heather Lamont - IE
CAC Barje 2019
Odlično I, Prvak razreda mladih
7. april 2019
Mladi
Darko Korošec – SI
CAC Rovinj
Odlično II
6. april 2019
Mladi
Suzana Verstovšek – HR
IHA Salzburg 2019
Odlično II
31. marec 2019
Mladi
Ewa Nielsen – S
CACIB Winter Winner 2019
Odlično I, Prvak razreda mladih, Mladi prvak pasme
17. februar 2019
Mladi
Marianne Holmli – NO
CACIB Celje 2019
Odlično I, Prvak razreda mladih, Mladi prvak pasme
16. februar 2019
Mladi
Zorica Blomquist - SE
CACIB Slovenia Winner 2
Odlično II
20. januar 2019
Mladi
Rainer Jacobs - DE
CACIB Slovenia Winner 1
Odlično I, Prvak razreda mladih, Mladi prvak pasme, Slovenski mladinski zmagovalec
19. januar 2019
Mladi
Igor Vyguzov - ME
CACIB Vrtojba 2018
Zelo perspektiven I
11. november 2018
Najmlajši
Jean-Francois Vanaken - BE
CACIB Šempeter 2018
Zelo perspektiven I
10. oktober 2018
Najmlajši
Gabriela Ridarčikova – SK
CAC Trbovlje
Zelo perspektiven I, Najboljši mladič
26. avgust 2018
Mladiči
Gorazd Gregor Namestnik – SI